» » » MARIOO - Aj Aj Mała " MAKING OF" Kulisy Produkcji // PREMIERA 1 MAJA
MARIOO - Aj Aj Mała " MAKING OF" Kulisy Produkcji // PREMIERA 1 MAJA
0

MARIOO - Aj Aj Mała " MAKING OF" Kulisy Produkcji // PREMIERA 1 MAJA


=== DOŁĄCZ DO WSPÓLNEJ ZABAWY https://www.facebook.com/events/887222327986761/ ===

ZOBACZ KULISY POWSTAWANIA
https://www.youtube.com/watch?v=REeFzl7rL8o

13 kwietnia we Wrocławiu miały miejsce zdjęcia do kolejnego teledysku Marioo p.t. ?Aj Aj Mała? Ta data może brzmieć złowieszczo dla niektórych jednak jak zapewnia Marioo oraz wszystkie zaangażowane w produkcje osoby żaden pech nie zawisł nad planem zdjęciowym, a wręcz przeciwnie, artysta uważa że efekt pracy będzie bardzo przyjemny zarowno dla ucha jak i dla oka. Zdjęcia odbyły się w kilku lokacjach Wrocławia, m.in. w GreenHouse Club który od niedawna promuje muzyke Disco Polo Dance.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt że gościnnie w teledysku wystąpił nie kto inny ale Ola Wróbel która znana jest chyba wszystkim fanom Disco Polo jako modelka która wystąpiła w teledysku zespołu Weekend ale i również jako prężnie pnąca się po drabinie sławy artystka. Co przekonało Olę do udziału w teledysku bedziecie mogli usłyszeć w filmie ?Making Of? pokazującym kulisy powstania klipu ale i Marioo potwierdził że jednym z powodów było to że utwór ?Aj Aj Mała? przypadł Oli do gustu.

Już teraz możeie obejrzeć film ?Making Of? pokazujący kulisy produkcji teledysku jak i kilka migawek z samego klipu wkrótce będzie miał swoją premierę. Tak jak poprzedni teledysk, tak i ten został wyreżyserowany, zrealizowany i zmontowany przez Marioo z pomocą kilku dodatkowych osób oczywiście, m.in. Marcina Rudnickiego ktory pełnił rolę operatora kamery.

Z uwagi m.in. na dużą ilość wolnych dni, premiera Youtube teledysku przewidziana jest na 1 Maja, natomiast data premiery TV jest jeszcze nie potwierdzona.

  • Dislike
  • -1
  • Like
Podobne wiadomości:
-1
Autor: anonim Dodano: 18-04-2015, 19:54 Wyświetleń: 1904    
[/category]
Administracja serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialnoœści za treœści zamieszczane przez użytkowników. Jeżeli zauważyłeœś jakąkolwiek treśœć, która jest niezgodna z polskim prawem proszę raportować. DMCA Policy (abuse) / contact: klubowamuzyka.eu@gmail.com / Regulamin