» » » Jedyna taka impreza w Poznaniu! Różne Gatunki! Wstęp wolny!
Jedyna taka impreza w Poznaniu! Różne Gatunki! Wstęp wolny!
0

Jedyna taka impreza w Poznaniu! Różne Gatunki! Wstęp wolny!

Jedyna taka impreza w Poznaniu! Nie ważne czy słuchasz deep house, underground'u lub wysokich lotów trance, na tej imprezie każdy znajdzie coś dla siebie. Zapomij na moment o problemach codziennego życia i dołącz do grona djów serwujących najlepszą muzykę na rynku. "Połączeni muzyką jesteśmy ponad podziałami i nie ważne skąd pochodzisz i dokąd idziesz - dla Party Police ważna jest atmosfera i dobra zabawa."

Jesteśmy na facebook: https://www.facebook.com/events/1721579518126581/

Tej nocy wystąpi czołówka poznańskich przedstawicieli deep house, trance i techno. Naszymi goścmi specjalnymi będą:

Baxter - obecnie mieszkający w Anglii, dj/producent, który mocnymi beatami powalał parkiety w całej Polsce już w latach 2000. Kiedyś miłośnik tech trance, dzisiaj łączy style mieszając gatunki techno, drum and bass i dubstep.

David Biller - Ma powalający styl muzyczny oscylujący wokół Trance-owych klimatów i ocierający się często o Progressive i Tech house. Młody, szyko rozwijający sie dj, który miał okazję grać na EnTrance Club Edition oraz polskiej edycji Global Gathering zawsze gotowy rozruszać swoją publiczność.

Night Creatures - To dwaj producenci, których połączyła pasja do deep house i wielu odmian tego gatunku. Wspólnie wydali swoje numery w Tech Soul oraz Spekulla records. Obecnie podbijają parkiety swoim niecodziennym stylem, w którym przebija się ich pozytywne nastawienie i radość z życia muzyką.

Rafuss - W wieku 18stu lat stał się jednym z trzech rezydentów legendarnego w Poznaniu klubu Zeppelin Hall. Od 2011 zaangażował się w organizowanie imprez trance w Poznaniu dzięki czemu mogliśmy doświadczyć wiele edycji We Love Trance. Potrafi zaskoczyć mieszając gatunki muzyki trance oraz hardstyle.

Aquatic Simon - To przykład człowieka, który ciężką pracą dąży do celu... i go osiąga. Zaczynając pracę jako LJ w klubie Lunatic na swoim djskim koncie ma występy w Poznańskiej Arenie, a także na jednym z największych europejskich eventów w Pradze - Trancefusion. Jego styl to uplifting trance, któremu jest wierny od początku swojej kariery.

Sliver Case - Człowiek enigma. Jedyne co o nim wiemy to, że na imprezy przynosi ze sobą srebrną walizkę pełną hitów hip hop i dance.

Zapraszamy serdecznie!
  • Dislike
  • 0
  • Like
Podobne wiadomości:
0
Autor: anonim Dodano: 5-04-2016, 14:54 Wyświetleń: 442    
[/category]
Administracja serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialnoœści za treœści zamieszczane przez użytkowników. Jeżeli zauważyłeœś jakąkolwiek treśœć, która jest niezgodna z polskim prawem proszę raportować. DMCA Policy (abuse) / contact: klubowamuzyka.eu@gmail.com / Regulamin