» » » Niezapomniane serialowe hity w PLAYTIDAL! Muzyka z kultowych seriali.
Niezapomniane serialowe hity w PLAYTIDAL! Muzyka z kultowych seriali.
0

Niezapomniane serialowe hity w PLAYTIDAL! Muzyka z kultowych seriali.


Oglądanie seriali to przyjemność, której oddaje się niemal każdy. Czym jednak byłyby nasze ulubione produkcje bez czołówek i efektownych ścieżek dźwiękowych Play przygotował dwie unikatowe playlisty dla miłośników seriali. Sprawdź, czy #PlayTIDAL z muzyką z kultowych seriali i Hity z polskich seriali #PlayTIDAL przypomną Ci o Twoich ulubionych produkcjach. W ostatnich latach nastąpił istny wysyp świetnych seriali, które przyciągają nie tylko oryginalną fabułą, ale też wspaniałą muzyką. Zdarza się, że ścieżka dźwiękowa pisana jest specjalnie dla danej produkcji, jak np. w House of Cards , czy w The Walking Dead lub zawiera zbiór precyzyjnie dobranych, istniejących już kompozycji.

Muzyka jest ściśle związana z serialami, a nawet przenika do ich akcji, jak np. w Breaking Bad gdy w jednej ze scen Bryan Carston nuci sobie balladę El Paso . Każdy użytkownik Play otrzymuje na dwa lata darmowy dostęp do ponad 40 milionów utworów zgromadzonych w serwisie Tidal. Ta bogata biblioteka muzyczna obfituje także w przeboje znane z naszych ulubionych seriali. Często słysząc już pierwsze dźwięki czołówki wiemy, z którego serialu pochodzi utwór. Któż z nas słysząc I ll be there for you nie wyobraża sobie pomarańczowej kanapy, a na niej zasiadającej grupy szóstki przyjaciół z Nowego Yorku Dźwięki energetycznego utworu Kids MGTM zapewne przywodzą Ci na myśl zimową scenerię i bohaterów Plotkary grających w rugby w ogrodzie dziadka Nate a Intro z Sexu w wielkim mieście powoduje, że widzisz Carrie Bradshaw śpieszącą ulicami Nowego Yorku w kultowej spódniczce tutu Lubisz oglądać seriale i masz słabość do piosenek pojawiających się w Twoich ulubionych produkcjach #PLAYTIDAL przygotował coś specjalnie dla Ciebie.

#PlayTIDAL z muzyką z kultowych seriali jest wypełniona motywami muzycznymi, które pojawiły się w zagranicznych serialach. Playlista zawiera utwory legendarnych artystów takich jak Leonard Cohen, The Who, Massive Attack, a także nowych zespołów Florence & the Machine, Placebo czy The Kooks. Nie zabraknie piosenek ze znanych na całym świecie: Californication , Glee , Pamiętników Wampirów . Usłyszymy również muzykę z czołówek Sexu w wielkim mieście i House of Cards . Hity z polskich seriali #PlayTIDAL to z kolei zbiór utworów znanych z rodzimych produkcji. Playlista łączy muzykę z serialowych hitów ostatnich lat takich jak Rodzinka.pl , Prawo Agaty , Julia z piosenkami, które pojawiły się w kultowych produkcjach Czterdziestolatek , Polskie drogi . Znajduje się tam także klasyk polskiej muzyki rozrywkowej: Chodź, pomaluj mój świat w wersji nagranej na potrzebę serialu Magda M. .

Playlistę złożoną z Twoich ulubionych serialowych utworów możesz stworzyć samodzielnie, korzystając z biblioteki ponad 40 milionów piosenek w TIDAL. Warto podkreślić, że z tego serwisu streamingowego skorzystało już ponad milion użytkowników promocji Nielimitowana muzyka za darmo w Play. Obowiązuje ona do końca roku. To ostatnia okazja, by sprawić sobie noworoczny prezent w postaci dwuletniego, darmowego dostępu do Tidala.

źródło: Magdalena R.
  • Dislike
  • 0
  • Like
Podobne wiadomości:
0
Autor: admin Dodano: 29-12-2016, 18:47 Wyświetleń: 285    
[/category]
Administracja serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialnoœści za treœści zamieszczane przez użytkowników. Jeżeli zauważyłeœś jakąkolwiek treśœć, która jest niezgodna z polskim prawem proszę raportować. DMCA Policy (abuse) / contact: klubowamuzyka.eu@gmail.com / Regulamin